58 333 48 31 [email protected]
Usignolo Pneumatyka Sp. z o.o. (z główną siedzibą w Pruszcz Gdański, 83-000, ul. Powstańców Warszawy 4/2, NIP 6040163438, REGON 222150650, KRS 0000522044 Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, Wydział VII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 20 000zł wpłacony w całości) jest właścicielem domeny usignolo.pl i domeny upneumatyka.pl.

Strona internetowa znajduje się fizycznie na serwerach H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, 61-131, ul. Abpa A. Baraniaka 88 (https://www.hekko.pl/).

Loga i marki na tej stronie należą do prawowitych właścicieli.

Polityka Prywatności

Usignolo Pneumatyka Sp. z o.o. traktuje z całkowitą poufnością dane osobowe i informacjie podane dla świadczenia usług.

W dowolnym momencie osoba zainteresowana ma prawo do żądania informacji o danych osobowych w których posiadaniu jest Usignolo Pneumatyka Sp. z o.o., poprosić o usunięcie lub edycje (w ramach ograniczeń nałożonych polską Ustawą do zarządzania księgowością), a także znać informacje kim jest prezes zarządu spółki oraz nazwiskami osób, które są związane z bezpieczeństwem danych osobowych.
Powyższe dane nie są udostępniane firmom i osobom trzecim do celów innych niż te, dla których takie dane zostały dostarczone przez klienta.

Usignolo Pneumatyka Sp. z o.o., w celu poprawy jakości usług oferowanych, zbiera informacje statystyczne dotyczące korzystania z stron internetowych przez użytkowników, a ze względów bezpieczeństwa, zachowuje informacje techniczne dotyczące połączeń (log).
Zebrane dane mogą zawierać nazwę przeglądarki lub systemu operacyjnego, rozdzielczość monitora, adres IP, mianowicie pochodzenie odwiedzającego i więcej. Użytkownik nie może być jednak bezpośrednio identyfikowany przez Usignolo Pneumatyka Sp. z o.o., który musiałby skorzystać z współpracy dostawcy usług internetowych i uprawnienia organów sądowych, aby kontynuować czynność.

Usignolo Pneumatyka Sp. z o.o. pozostaje do dyspozycji do wszelkich wyjaśnień dotyczących przetwarzania danych.